Mikina s kapucí Iam WACK - 1/11

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 43/S 43/M 43/L 43/XL 43/XXL Zvolte variantu
Značka: WACK Tattoo
1 590 Kč
Kategorie: LIMITED EDITION
Počet exkluzivních kusů: 11
Barva: Černá
Potisk: Bílá/zlatá
Materiál: 80% bavlna, 20% polyester
Gramáž: 280g/m2
Praní: Na ruby, 30°C
Žehlení: Na ruby, nikoliv přes potisk
Bez názvu 33
Limitovaná edice

Limitovaná edice

Určitě nechceš mít doma v šatníku mikinu, kterou má každý druhý, ani já ne, a proto jsem se rozhodl tvořit své věci pouze v omezených počtech a udělat z toho něco limitovaného, co na někom dalším jen těžko uvidíš. 

Této mikiny je pouze 11 kusů pro ty nejrychlejší a nikdy již nebude k dostání.

Buď v tom s námi, a ukaž všem, že máš styl.

P.S.: Až se tě budou ptát kde si ji sehnal, můžeš s klidem říct, že už ji nikde neseženou :) 

Jedinečný kousek

K této mikině jsem přistupoval tak, aby bylo možné ji nosit na jakékoliv společenské i nespolečenské akce, a nikde neudělala ostudu.

Proto na ni nenajdeš prvky nějakých tribalů, růží, apod., ale zepředu jen minimalistický nápis „IAM“ s tahem štětce, ve kterém je nápis „WACK“, na zádech velký nápis „IAMWACK“ a na kapuci je 2x nápis „We are not normal, because we are fucking wack“.

Na rukávu potom najdeš svoje číslo mikiny např.: 5/11 ve zlaté barvě, a nápis „by WACK TATTOO“, přes tyto dva prvky je bílá nášivka s vyšitým nápisem „LIMITED EDITION“.

Vlastní výroba

Proč si této mikiny tak vážím? Protože veškerý potisk, výšivky, nášivky, úpravy atd. si vyrábím sám doma, a tak to neprochází žádnou fabrikou, lidma co jim na tom nezáleží, či nemají představu jak to má vypadat apod. a tak tomu mohu dát svou péči a vyrobit tím jedinečný kousek pro ty, kteří o to stojí.

Je zatím několik hodin nervů, práce, testování a tak dále, což mi dalo k tomuto kousku jedinečné spojení a pocit, že se s tebou mohu podělit o něco, co tu ještě nebylo.